Upřímný dopis Ježíškovi

Podělte se o svůj příběh a prozraďte mi, co byste si přály pod stromeček, splním vám to.

 

Milé maminky, chci vám vyjádřit svou vděčnost za to, že jste s námi. Neuvěřitelně nás dobíjíte energií a chutí tvořit pro vás, vaše děti a tatínky věci, co mají smysl a zpříjemňuji vám těhotenství i úžasné chvíle mateřství. Právě díky vám se má BellyBoo® čile k světu a já dělám něco, co mě baví a naplňuje radostí každý den. Moc mi na vás záleží, a proto jsem se rozhodla, že vám chci tohle štěstí vrátit a jedné z vás splním její vánoční přání.

 

pod_stromeckem_1200x628_px

Jaký je váš příběh?

Rozhodla jsem se, že vám chci kus toho štěstí a radosti vrátit

 

Podělte se se mnou o svůj příběh. O cestu životem, která vás zavedla až tam, kde právě teď jste. O všechny své radosti i starosti, trápení i úspěchy. Záleží mi na každé z vás, protože jste úžasné a příběh BellyBoo® by bez vás nebyl takový, jaký je.

 

Své příběhy mi posílejte nejpozději do 11. 12. 2020 pomocí formuláře, který najdete pod tímto článkem. Nezapomeňte připojit i své přání, co byste chtěly letos najít pod stromeček.

 

Všechny životem psané příběhy si přečtu a 14. 12. 2020 vám prozradím, který z nich mě doslova chytil za srdce. Dotyčné mamince, která jej se mnou sdílela, splním její vánoční přání.

 

Tak pište, milé maminky. Už se těším, až se začtu a zahraju si na Ježíška. :-)Dopis Ježíškovi

 

 

 

Život píše ty nejsilnější příběhy

Každá z nás má za sebou silný příběh, své zkoušky a hrbolaté cestičky, které jsme si musely samy vyšlapat. I já mám za sebou svůj příběh, který nebýval vždy sluníčkový…

 

Měli jsme tehdy čerstvě po svatbě a bydleli v malém bytě. Měsíc co měsíc jsme netrpělivě čekali na výplatu a otáčeli každičkou korunu. Navíc jsme tehdy očekávali první přírůstek do rodiny, naši nádhernou dceru.

 

Bříško mi rostlo čím dál víc a já se pomalu ale jistě nevešla do své bundy. Těhotenské bundy a kabáty byly pro nás ale zbytečně drahé a peněz opravdu nebylo nazbyt. Proto jsme se snažili najít lepší řešení, které by mi pomohlo v klidu donosit naše první dítě a zároveň by nezruinovalo náš bankovní účet. 

 

Nápad se opravdu vyklubal. Vzali jsme všechny zbylé peníze, nakoupili látky a pustili se s vervou do práce. Vyplatilo se! Vytvořili jsme univerzální těhotenskou a nosicí vsadku, která usnadnila těhotenství a mateřství nejen mně, ale pomáhá mnoha maminkám. Zalíbila se natolik, že se stala naším každodenním chlebem, obživou a hlavně radostí. Navíc se nám tak daří pomáhat i jiným maminkám, které pro nás vsadky a další produkty šijí.

 

Mohu tedy zcela upřímně říct, že nyní mám práci, kterou doslova miluji. A to díky vám!

 

Vaše Míša ♥

 

MATĚJČIKOVI (Teplice _ září 2020)_Moment2