Vsadka - Maple Leafs

Vsadka BellyBoo® Maple Leafs s přírodním vzorem snadno rozšíří bundu či kabát a zajistí vám komfort během těhotenství nebo při nošení miminka v šátku či nosítku. Navíc budete skvěle ladit s přírodou.

 

Snadno díky ní rozšíříte svou bundu či kabát a zajistíte pohodlný prostor sobě i dítěti. A mimo to skvěle vypadá.

 

Je vyrobena z kvalitního softshellu, čímž zaručuje teplo vám i vašemu dítěti. Neprofoukne a výborně poslouží i za deštivého počasí

  • Kvalitní řešení za rozumnou cenu
  • Neocenitelný partner při nošení děťátka za jakéhokoli počasí
  • Vsadka vám zajistí pohodlí i funkčnost
  • S vsadkou BellyBoo® šetříte své peníze za nákup nového oblečení, o to víc zážitků s ní můžete prožít
  • Díky chytrému využití vašeho stávajícího šatníku šetříte přírodu
  • Česká výroba a kvalitní materiál vsadky BellyBoo® 

V základní verzi je vsadka vybavena patentkami v černé barvě a kostěným zipem o velikosti 5 mm. 

Máte jiný typ zipu? Vyberte si z naší široké nabídky zip adaptérů. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 222
990 Kč –4 % 949 Kč
Kategorie: Vsadky
Položka byla vyprodána…
Maple
Tip
990 Kč –4 %

Dáváte přednost přírodním vzorům? Vytvořili jsme pro vás vsadku BellyBoo® Maple Leafs pro snadné nošení dítěte, která barevně souzní s přírodou. Vsadka je skvělým a funkčním řešením pro maminky a táty, kteří rádi dopřejí pohodlí sobě i dítěti a nechtějí zbytečně utrácet za drahé nosící bundy, jež využijí jen pár měsíců.

 

Kromě originálního, praktického a velmi užitečného kousku ve svém šatníku jistě nepohrdnete ani volností pohybu při procházkách v přírodě či na cestách. Oceníte ji však nejen při nošení miminka, ale i během těhotenství. Jednoduše ji připnete k zipům své bundy či kabátu a tím rozšíříte prostor, kam si místo miminka zatím krásně schováte těhotenské bříško.

 

Vsadka BellyBoo® Maple Leafs je vyrobena z kvalitního softshellového materiálu, čímž zaručuje teplo vám i vašemu dítěti. Neprofoukne a výborně poslouží i za deštivého počasí. Pro zajištění ještě většího tepla si k ní můžete navíc přikoupit extra teplou flísovou vrstvu.

 

Vsadka je vybavena patentkami a kostěným zipem o velikost 5 mm v černé barvě. Máte jiný typ zipu? Nevadí. Máme velký výběr různých zip adaptérů, takže si můžete vybrat, který vám bude nejlépe vyhovovat. Případně se na nás kdykoli obraťte, rádi vám poradíme.

 

Materiál:

Softshell s voděodolností a prodyšností 10/3

 

Rozměry:

Vsadka BellyBoo® Maple Leafs má univerzální velikost, díky níž skvěle pasuje do většiny bund a kabátů. Je dlouhá 70 cm, v horní nejširší části měří 28 cm a ve spodní nejužší části 13 cm.