Získejte zvýhodněný balíček vsadky s 10% slevou a obdarujte sebe darem lásky a blízkosti s Vaším miminkem. Noste miminko se vsadkou BellyBoo®🤰👩‍🍼♥️

Jak vsadka BellyBoo® funguje?


Vsadka BellyBoo® padne i do Vaší bundy.
Není zapotřebí kupovat těhotenské a nosící bundy. Když nosíte miminko u sebe v šátku nebo v ergonomickém nosítku, BellyBoo® vsadka  rozšiřuje Vaši bundu kolem Vás a Vašeho miminka a tím zajistí teplo a pohodlné nošení Vaší vlastní bundy i s miminkem. Vsadka BellyBoo® má univerzální velikost a díky odnímatelným zip adaptérům je možné vsadku použít do téměř jakékoliv bundy, mikiny či kabátu se zipem. Ačkoliv se mohou zipy zdát typově totožné, každý výrobce vyrábí zipy takzvaně "po svém" a tudíž není možné zaručit 100% kompatibilitu zipu na vsadce BellyBoo® anebo zakoupených zip adaptérů se zipy na Vašich bundách, mikinách či kabátech. Pečlivě jsme ovšem vybrali typy zipů, které by měly vyhovovat ve více než 95 % případů. Věříme, že Vám vsadka BellyBoo® na Vaši bundu bude pasovat a pokud ne, vždy je možné zip adaptér vyměnit anebo vsadku BellyBoo® vrátit a my Vám vrátíme peníze zpět.


Nejčastější otázky/FAQ:
 


Otázka č. 1: "Jak může vsadka pasovat do jakékoliv bundy, když je každá bunda jinak dlouhá?"
 

Odpověď: "Vsadka BellyBoo® má univerzální velikost a tudíž pasuje jak do bundy ke kolenům, tak do krátké bundy. V případě bundy do pasu, lze vsadku zkrátit nebo zúžit pomocí patentek. Vsadku ze shora ohrnete směrem dovnitř nebo ven a připnete patentkami. V případě bundy ke kolenům se zipem dlouhým do 85 cm bude vsadka končit přibližně v úrovni Vašich klíčních kostí." 


Otázka č. 2: "Jak může vsadka pasovat do jakékoliv bundy, když každá bunda má jiný typ zipu?" 

Odpověď: "Vsadka BellyBoo® má v základní verzi kostěný zip o velikosti 5 (viz. fotografie u produktu "BellyBoo® - Vsadka"). Pokud máte na své bundě jiný zip, spirálový nebo kovový (viz. fotografie u produktů "Zip adaptéry"), je zapotřebí koupit pro připnutí vsadky příslušný Zip adaptér." 


Otázka č. 3: "K čemu slouží na vsadce BellyBoo patentky?"
 

Odpověď: "Patentky použijete například při zkracování a zužování vsadky BellyBoo. Při zkracování vsadky ohrnete přebývající část dovnitř nebo ven a přicvaknete patentkami. Vsadku můžete také zúžit při nošení pod zadečkem miminka anebo v těhotenství nad bříškem. Patentky také slouží k připnutí flísového zateplení nebo kapuce, kterou si připnete na vnitřní část vsadky. Pokud si zvolíte jednu z variant barevných patentek, získáte Vaší originální vsadku BellyBoo®." 


Otázka č. 4: "Z jakého materiálu je vsadka vyrobena?"
 

Odpověď: "Vsadka BellyBoo® je ušita z dvou vrstev kvalitního softshellového materiálu, který je vhodný do větrného a deštivěho počasí. Materiál softshellu má vodní sloupec 10 000 mm a prodyšnost 3 000 g (10/3). Takovými parametry se chlubí většina outdoorových bund." 


Otázka č. 5: "Opravdu potřebuji teplou flísovou vrstvu?"
 

Odpověď: "Teplá flísová vrstva poskytuje teplou vrstvu navíc. Připíná se zevnitř vsadky a tudíž hřeje Vaše miminko. Hodí se v opravdu chladných dnech." 


Otázka č. 6.: "Jaké má vsadka BellyBoo® Original rozměry?"
 

Odpověď: "Vsadka BellyBoo Original® má v horní nejširší části 28 cm a ve spodní nejužší části 13 cm a je vhodná pro rozšíření bundy v době těhotenství a následně přibližně do 18 měsíců věku při nošení miminka v šátku či nosítku. Pro miminka starší 18 měsíců doporučujeme vsadku BellyBoo XL." 


V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte na emailu: dotazy@bellyboo.sk anebo přímo do zpráv na našem Facebook profilu m.me/thebellyboo. Děkujeme.