Získejte zvýhodněný balíček vsadky s 10% slevou a obdarujte sebe darem lásky a blízkosti s Vaším miminkem. Noste miminko se vsadkou BellyBoo®🤰👩‍🍼♥️

Náš příběh

BellyBoo® je ryze česká firma, která vám přináší kompletní řešení pro vaše těhotenské bříško i pohodlné nošení dětí za jakéhokoli počasí. Zaměřujeme se na užitečné a funkční doplňky či oblečení pro nastávající maminky, kojící mámy a děti. Je pro nás důležité vám co nejvíce usnadnit život, abyste si užívali společné chvíle stylově a v co největší pohodě.

 

Proč jsme založili firmu BellyBoo®? První myšlenka byla, že nám těhotenské a nosící bundy přišly příliš drahé, a proto jsme hledali nápad, jak potíže s rostoucím bříškem vyřešit. Nápad jsme našli a začali šít praktické a stylové vsadky BellyBoo®, které mají za zlomek hodnoty těhotenské bundy mnohem širší využití.

 

Jsou totiž praktické, ekonomické a ekologické. Na výrobu vsadky použijeme jen 1/3 materiálu než na celou těhotenskou bundu. Při výrobě klademe důraz na funkční a chytré využití, kvalitu materiálu a precizní ušití.

 

Vše pro vás navrhujeme a šijeme s láskou v České republice.

 

Jako datum založení naší firmy považujeme 25. únor 2016. V tento den se narodilo naše "BellyBoo", naše první dcerka, Lucinka.

 

Vsadka BellyBoo® je doplněk, který si zamilujete.

 

BellyBoo® je váš "břišní miláček".

 

Zdraví vás

 

Michaela Matejčiková a Tomáš Matejčik

 

Parťáci, manželé, maminka a tatínek