Náš příběh

BellyBoo® je ryze česká firma, která vám přináší kompletní řešení pro vaše těhotenské bříško i pohodlné nošení dětí za jakéhokoli počasí. Zaměřujeme se na užitečné a funkční doplňky či oblečení pro nastávající maminky, kojící mámy a děti. Je pro nás důležité vám co nejvíce usnadnit život, abyste si užívali společné chvíle stylově a v co největší pohodě.

 

Proč jsme založili firmu BellyBoo®? První myšlenka byla, že nám těhotenské a nosící bundy přišly příliš drahé, a proto jsme hledali nápad, jak potíže s rostoucím bříškem vyřešit. Nápad jsme našli a začali šít praktické a stylové vsadky BellyBoo®, které mají za zlomek hodnoty těhotenské bundy mnohem širší využití.

 

Jsou totiž praktické, ekonomické a ekologické. Na výrobu vsadky použijeme jen 1/3 materiálu než na celou těhotenskou bundu. Při výrobě klademe důraz na funkční a chytré využití, kvalitu materiálu a precizní ušití.

 

Vše pro vás navrhujeme a šijeme s láskou v České republice.

 

Jako datum založení naší firmy považujeme 25. únor 2016. V tento den se narodilo naše "BellyBoo", naše první dcerka, Lucinka.

 

Vsadka BellyBoo® je doplněk, který si zamilujete.

 

BellyBoo® je váš "břišní miláček".

 

Zdraví vás

 

Michaela Matejčiková a Tomáš Matejčik

 

Parťáci, manželé, maminka a tatínek

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení