Získejte zvýhodněný balíček vsadky s 10% slevou a obdarujte sebe darem lásky a blízkosti s Vaším miminkem. Noste miminko se vsadkou BellyBoo®🤰👩‍🍼♥️

Doprava a platba

Využíváme spolehlivé přepravní společnosti Zásilkovna, a PPL.

Cena dopravy začíná již na 59 Kč. Cena dopravy zahrnuje notifikační e-mail a SMS společně s možností sledování Vaší zásilky. Věříme, že budete s přepravou spokojeni.

Zboží doručujeme také na Slovensko. Nově také můžete využít síť výdejních míst společnosti Packeta.sk. Poštovné Vás poté bude stát pouhých 3,5 EUR. Dále je tu možnost vybrat "Nejvýhodnější doručení na adresu, kde je cena přepravy na slovenskou adresu 4,5 EUR + 39 Kč při placení dobírkou. Další možností je provést úhradu předem bez poplatku na náš běžný účet prostřednictvím platby SEPA v měně EUR.  Údaje pro platbu ze zahraničí jsou následující:

IBAN: CZ7855000000000101166026

SWIF/BIC: RZBCCZPP

Zboží v téměř 100 % případů odesíláme do 5 pracovních dnů od zkompletování anebo zaplacení objednávky. V případě delší doby dodání bude vždy u produktu uvedena konkrétní doba dodání. Doba dodání, kterou uvádíme u každého produktu v počtech pracovních dní určuje dobu za kterou je zboží odesláno k Vám, nikoliv dobu k doručení zboží k Vám na adresu. 

Poskytovatel platební brány, je společnost ComGate Payments, a.s.: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Návod na platbu přes platební bránu Comgate naleznete zde: https://help.comgate.cz/docs/platby-kartou