Získejte zvýhodněný balíček vsadky s 10% slevou a obdarujte sebe darem lásky a blízkosti s Vaším miminkem. Noste miminko se vsadkou BellyBoo®🤰👩‍🍼♥️

Zip adaptér - Kostěný o šíři 6 mm s jedním jezdcem od KIN

Výrobce KIN (Kooh-i-noor) ukončuje výrobu zipů, a proto budeme nyní poslední objednávky vykrývat zipem, který bude v tmavě hnědé barvě. Zip adaptér bude tedy černo-tmavě hnědý (týká se pouze délky 70 cm).

 

Zip adaptér o šíři spojených zoubků zipu 6 mm je skvělý pomocník pro bundy s kostěným zipem s jedním jezdcem od společnosti KIN. Jednoduše ho nasadíte na bundu a připnete k vsadce BellyBoo®.

 

Je výborným pomocníkem, pokud vsadka nepasuje na zip vaší bundy. Jednoduše ho nasunete mezi ně z obou stran a máte vystaráno. Navíc je zip adaptér v černé barvě, takže nijak nenarušuje vzhled bundy.

 

Délka zip adaptéru je 70 cm, hodí se proto do bund s délkou zipu 50–90 cm.

 

Potřebujete poradit s výběrem vhodného zip adaptéru? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Délka zip adaptéru
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2-4 pracovní dny (>5 ks) 2-4 pracovní dny (2 ks) 2-4 pracovní dny (>5 ks) Zvolte variantu
Kód: 128/70 128/75 128/85 Zvolte variantu
249 Kč

Zip adaptér pro bundy s kostěným zipem o šířce spojených zoubků zipu 6 mm s jedním jezdcem od firmy KIN je volitelným doplňkem k vsadce BellyBoo®. Je výborným pomocníkem, pokud vsadka nepasuje na zip vaší bundy. Jednoduše ho nasunete mezi ně z obou stran a máte vystaráno. Navíc je zip adaptér v černé barvě, takže nijak nenarušuje vzhled bundy.

 

Zip adaptéry však máme ve více variantách pro nejpopulárnější typy bund. Potřebujete poradit s výběrem vhodného zip adaptéru? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

 

Rozměry:

Délka zip adaptéru je 70 cm, hodí se proto do bund s délkou zipu 50–90 cm.