Zip adaptér - Kostěný o šíři 8 mm se dvěma jezdci od YKK

Zip adaptér s plastovým kostěným zipem YKK o šíři spojených zoubků zipu 8 mm je skvělý pomocník pro bundy s kostěným zipem s dvěma jezdci. Jednoduše ho nasadíte na bundu a připnete k vsadce BellyBoo®.

 

Je výborným pomocníkem, pokud vsadka nepasuje na zip vaší bundy. Jednoduše ho nasunete mezi ně z obou stran a máte vystaráno. Navíc je zip adaptér v černé barvě, takže nijak nenarušuje vzhled bundy.

 

Délka zip adaptéru je 70 cm, hodí se proto do bund s délkou zipu 50–90 cm.

 

Potřebujete poradit s výběrem vhodného zip adaptéru? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

6-8 pracovních dní (> 5 ks)
Kód: 119
249 Kč
Kategorie: Adaptéry pro kostěné zipy
Hmotnost: 0.1 kg

Zip adaptér s plastovým kostěným zipem pro bundy s kostěným zipem o šířce spojených zoubků zipu 8 mm s dvěma jezdci je volitelným doplňkem k vsadce BellyBoo®. Obvykle se vykytuje na pánských zimních a podzimních bundách. Na jezdci často nejde číslo 8.

 

Je výborným pomocníkem, pokud vsadka nepasuje na zip vaší bundy. Jednoduše ho nasunete mezi ně z obou stran a máte vystaráno. Navíc je zip adaptér v černé barvě, takže nijak nenarušuje vzhled bundy.

 

Zip adaptéry však máme ve více variantách pro nejpopulárnější typy bund. Potřebujete poradit s výběrem vhodného zip adaptéru? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

 

Rozměry:

Délka zip adaptéru je 70 cm, hodí se proto do bund s délkou zipu 50–90 cm.