Získejte zvýhodněný balíček vsadky s 10% slevou a obdarujte sebe darem lásky a blízkosti s Vaším miminkem. Noste miminko se vsadkou BellyBoo®🤰👩‍🍼♥️

Zip adaptér - Kovový zip - šíře 6 mm s jedním jezdcem od KIN

Zip adaptér s mosazným nebo kovovým zipem o šíři spojených zoubků zipu 6 mm od KIN je skvělý pomocník pro bundy s kovovým zipem s jedním jezdcem. Jednoduše ho nasadíte na bundu a připnete k vsadce BellyBoo®.

 

Je výborným pomocníkem, pokud vsadka nepasuje na zip vaší bundy. Jednoduše ho nasunete mezi ně z obou stran a máte vystaráno. Navíc je zip adaptér v černé barvě, takže nijak nenarušuje vzhled bundy.

 

Délka zip adaptéru je 70 cm, hodí se proto do bund s délkou zipu 50–85 cm.

 

Potřebujete poradit s výběrem vhodného zip adaptéru? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Délka zip adaptéru
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na cestě od dodavatele 2-4 pracovní dny (4 ks) 2-4 pracovní dny (>5 ks) Zvolte variantu
Kód: 472/70 472/80 472/85 Zvolte variantu
190 Kč

Zip adaptér s mosazným nebo kovovým zipem je určený pro bundy s kovovým zipem o šířce spojených zoubků zipu 6 mm s jedním jezdcem od KIN – obvykle na zadní straně zipu najdete číslo 5 nebo 6. Je volitelným doplňkem k vsadce BellyBoo® a výborným pomocníkem, pokud vsadka nepasuje na zip vaší bundy. Jednoduše ho nasunete mezi ně z obou stran a máte vystaráno. Navíc je zip adaptér v černé barvě, takže nijak nenarušuje vzhled bundy.

 
Zip adaptéry však máme ve více variantách pro nejpopulárnější typy bund. Potřebujete poradit s výběrem vhodného zip adaptéru? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.


Rozměry:

Délka zip adaptéru je 70 cm, hodí se proto do bund s délkou zipu 50–85 cm.