Získejte zvýhodněný balíček vsadky s 10% slevou a obdarujte sebe darem lásky a blízkosti s Vaším miminkem. Noste miminko se vsadkou BellyBoo®🤰👩‍🍼♥️

Zip adaptér - Skrytá spirála s jedním jezdcem od YKK - Levostranná - Plast

Zip adaptér je skvělý pomocník pro bundy se skrytým spirálovým zipem (zip je z přední strany kryt látkou) a jedním jezdcem na levé straně, když máte bundu na sobě od firmy YKK a SBS. Jednoduše ho nasadíte na bundu a připnete k vsadce BellyBoo®. Označení na jezdci je nejčastěji YKK 5CN. Pasuje také velmi dobře na zipy od značky SBS s označením jezdce SBS 7N

 

Je výborným pomocníkem, pokud vsadka nepasuje na zip vaší bundy. Jednoduše ho nasunete mezi ně z obou stran a máte vystaráno. Navíc je zip adaptér v černé barvě, takže nijak nenarušuje vzhled bundy.

 

Délka zip adaptéru je 70 cm, hodí se proto do bund s délkou zipu 50–90 cm.

 

Potřebujete poradit s výběrem vhodného zip adaptéru? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

2-4 pracovní dny (>5 ks)
Kód: 153
249 Kč
Kategorie: Adaptéry pro skryté spirály
Hmotnost: 0.1 kg

Zip adaptér pro bundy se skrytým spirálovým zipem a jedním jezdcem na levé straně zipu (pokud máte bundu na sobě) od společnosti YKK je volitelným doplňkem k vsadce BellyBoo®. Je výborným pomocníkem, pokud vsadka nepasuje na zip vaší bundy. Jednoduše ho nasunete mezi ně z obou stran a máte vystaráno. Navíc je zip adaptér v černé barvě, takže nijak nenarušuje vzhled bundy.

 

Skrytý spirálový zip se většinou vyskytuje u outdoorových bund s vysokou odolností vůči promoknutí. Zoubky zipu bývají schované pod vrstvou látky a na zipu najdete označení firmy YKK. Zip adaptéry však máme ve více variantách pro nejpopulárnější typy bund. Potřebujete poradit s výběrem vhodného zip adaptéru? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

 

Rozměry:

Délka zip adaptéru je 70 cm, hodí se proto do bund s délkou zipu 50–90 cm.