Získejte zvýhodněný balíček vsadky s 10% slevou a obdarujte sebe darem lásky a blízkosti s Vaším miminkem. Noste miminko se vsadkou BellyBoo®🤰👩‍🍼♥️

Vsadka Original - Růžový softshell a černé patentky

Růžová vsadka BellyBoo® Original je jednoduchá a praktická pomůcka, kterou oceníte v těhotenství i při nošení miminka v šátku nebo nosítku.  

Snadno díky ní rozšíříte svou bundu či kabát a zajistíte pohodlný prostor sobě i dítěti. A mimo to skvěle vypadá. 

Je vyrobena z kvalitního růžového softshellu, čímž zaručuje teplo vám i vašemu dítěti. Neprofoukne a výborně poslouží i za deštivého počasí  

  • Kvalitní řešení za rozumnou cenu
  • Neocenitelný partner při nošení děťátka za jakéhokoli počasí
  • Vsadka vám zajistí pohodlí i funkčnost
  • S vsadkou BellyBoo® šetříte své peníze za nákup nového oblečení, o to víc zážitků s ní můžete prožít
  • Díky chytrému využití vašeho stávajícího šatníku šetříte přírodu
  • Česká výroba a kvalitní materiál vsadky BellyBoo® 

Vsadka je ideální pro délku zipu na bundě 50-85 cm (v případě delšího zipu nás prosím kontaktujte ohledně možnosti ušití prodlouženého zip adaptéru).

Objednejte si vsadku nyní
a poté společně doplníme zip adaptéry do Vaší objednávky. S výběrem zip adaptérů Vám poradíme na emailu: dotazy@bellyboo.cz nebo nám napište zprávu přímo na Messenger. Děkujeme za spolupráci.

2-4 pracovní dny (2 ks)
Kód: 362
890 Kč
Kategorie: Vsadky
Hmotnost: 0.1 kg

Vsadka BellyBoo® Original vnáší revoluci do světa nošení dětí v chladném počasí. Je skvělým a funkčním řešením pro maminky a táty, kteří rádi dopřejí pohodlí sobě i dítěti a nechtějí zbytečně utrácet za drahé nosící bundy, jež využijí jen pár měsíců.
 

Její praktičnost však ocení i těhotné ženy. Vsadku jednoduše připnete k zipům své bundy či kabátu a tím rozšíříte prostor, kam si krásně schováte těhotenské bříško nebo dítě bezpečně usazené v šátku či nosítku. Nejenže získáte stylový a velmi užitečný kousek do svého šatníku, ale při nošení dítěte jistě nepohrdnete ani volností pohybu při procházkách v přírodě či na cestách městskou hromadnou dopravou.
 

Vsadka je vyrobena z kvalitního růžového softshellu, čímž zaručuje teplo vám i vašemu dítěti. Neprofoukne a výborně poslouží i za deštivého počasí. Pro zajištění ještě většího tepla si k ní můžete navíc přikoupit flísové zateplení.

Jedna stahovací gumička je již součástí vsadky. Vsadku lze také stahovat za pomocí patentek, které jsou přímo na vsadce.
 

Objednejte si vsadku nyní a poté společně doplníme zip adaptéry do Vaší objednávky. S výběrem zip adaptérů Vám poradíme na emailu: dotazy@bellyboo.cz nebo nám napište zprávu přímo na Messenger. Děkujeme za spolupráci. 

Materiál:

Softshell s voděodolností a prodyšností 10/3 

Rozměry:

Vsadka BellyBoo® Original má univerzální velikost, díky níž skvěle pasuje do většiny bund a kabátů. Je dlouhá 70 cm, v horní nejširší části měří 28 cm a ve spodní nejužší části 13 cm.