Vsadka XL - Černá

Vsadka BellyBoo® XL je speciálně rozšířená vsadka pro pohodlné nošení dítěte až do jeho 3 let. Snadno rozšíří vaši bundu či kabát natolik, že zajistí komfort vám i dítěti. A mimo to skvěle vypadá. 

Je vyrobena z kvalitního černého softshellu, čímž zaručuje teplo vám i vašemu dítěti. Neprofoukne a výborně poslouží i za deštivého počasí  

  • Kvalitní řešení za rozumnou cenu
  • Neocenitelný partner při nošení děťátka za jakéhokoli počasí
  • Vsadka vám zajistí pohodlí i funkčnost
  • S vsadkou BellyBoo® šetříte své peníze za nákup nového oblečení, o to víc zážitků s ní můžete prožít
  • Díky chytrému využití vašeho stávajícího šatníku šetříte přírodu
  • Česká výroba a kvalitní materiál vsadky BellyBoo® 

V základní verzi je vsadka vybavena patentkami v černé barvě a kostěným zipem o velikosti 5 mm. 

Máte jiný typ zipu na bundě? Vyberte si z naší široké nabídky zip adaptérů. 

2-4 pracovní dny (> 5 ks)
Kód: 182
990 Kč
Kategorie: Vsadky

Zalíbilo se vám nošení dítěte natolik, že s ním chcete pokračovat nadále? Právě pro vás jsme vytvořili speciální rozšířenou vsadku BellyBoo® XL, kterou využijete až do 3 let věku dítěte. Doslova poroste s ním a vy i váš potomek budete moct pohodlně cestovat, aniž byste s sebou složitě vláčeli kočárek.

 

Vsadka BellyBoo® vnáší revoluci do světa nošení dětí, obzvláště v chladném počasí. Je skvělým a funkčním řešením pro maminky a táty, kteří rádi dopřejí pohodlí sobě i dítěti a nechtějí zbytečně utrácet za drahé nosící bundy.

 

Vsadku jednoduše připnete k zipům své bundy či kabátu a tím rozšíříte prostor, kam krásně schováte dítě bezpečně usazené v nosítku. Nejenže získáte stylový a velmi užitečný kousek do svého šatníku, ale při nošení dítěte jistě nepohrdnete ani volností pohybu při procházkách v přírodě či na cestách

 

Vsadka je vyrobena z kvalitního softshellového materiálu, čímž zaručuje teplo vám i vašemu dítěti. Neprofoukne a výborně poslouží i za deštivého počasí. Pro zajištění ještě většího tepla si k ní můžete navíc přikoupit extra teplou flísovou vrstvu.

 

V základní verzi je vsadka vybavena patentkami v černé barvě a kostěným zipem o velikost 5 mm. Máte jiný typ zipu? Nevadí. Máme velký výběr různých zip adaptérů, takže si můžete vybrat, který vám bude nejlépe vyhovovat. Případně se na nás kdykoli obraťte, rádi vám poradíme.

 

Materiál:

Softshell s voděodolností a prodyšností 10/3

 

Rozměry:

Vsadka BellyBoo® XL má univerzální velikost, díky níž skvěle pasuje do většiny bund a kabátů. Je dlouhá 70 cm, v horní nejširší části měří 40 cm a ve spodní nejužší části 28 cm.